Konveyör bantları Ekmek

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter

Gıda endüstrisi için diğer Besin sanayii için konveyörler.

Konveyör bantlar ekmek bir tamamlayıcısı olarak, Tecnopool müşterinin ihtiyaçlarını bizden kadarıyla sürecin otomasyonu getiren konveyör ve bize üretim döngüsünün her aşamasında ürünün işlenmesini tamamlamak için izin yardımcı bileşenler geliştirdi.

BİZ SEÇİM YAPTIK

Bilinçli bir karar ve bu zaman içinde inşa edilmiş bir know-how sonucudur: Belirli ve bant TWA bizim türü için özel bir doğrudan sürücü kullanarak bizim konveyör bantlar ekmek. Bir seçim, her şeyden önce, o ön planda performans koyar.

BİZİM BİTKİ KALP HASSAS BİR İSİM VAR: TWA

Değil basit bir konveyör bantlar ekmek, ama bir patentli ve fabrikamızda üretilen. Ayakkabı ve plastik malzemeden rehberler eşliğinde, Tamamen paslanmaz çelikten inşa edilen konveyör bantlar ekmek garanti aşınma olmadan dayanıklılık uzamış.

 

KOLAY SLAYT
Kendinden yağlama yapan plastik bir malzeme kanatların çifti ve profil kaymayı kolaylaştırma, sürtünmeyi minimuma azaltır.

ULAŞTIRMA HIZI
Iletim sistemleri ve kaydırma daha yüksek hızlara ulaşmanızı sağlar.

KOLAY BAKIM VE SINIRLI
Bakım işlemleri yalnızca hareket ünitesine sınırlıdır ve çekiş tekerlekleri patentli sistemi basit ve hızlı sayesinde yapılır.

TEMİZLİK KOLAYLIĞI
Konveyör bantlar ekmek, paslanmaz çelik ve tüm parçaları ile orada özel yapı sistemindeki tüm olan gıda sıhhi gerektirdiği yüksek standartlara elde edilmesine olanak sağlamaktadır.

ÇELİK VE PLASTİK: ON TOP HER ZAMAN KURDELE İÇİN ÇİFT KAZANAN

Konveyör bantlar ekmek, paslanmaz çelik ve plastik kayar elemanlar kombinasyonunun büyük bir mekanik kuvvete her zaman hemen yeni bir kaset için garanti bakım işlemleri de basitleştirilmesine ek olarak elde edilmesine olanak sağlar.

PASLANMAZ ÇELİK YAPI
Hijyen ve sağlık yönünden gıda endüstrisi tarafından ne gerekli uygun destekleyici yapıların gerçekleştirilmesi, ayrıca paslanmaz çelik.

Çevreleme KENAR
Sen toksik olmayan plastik ve çelik çevreleme kenarları yükleyebilirsiniz.

PLASTİK VEYA ÇELİK AĞI
Konveyör bantlar ekmek çelik ürünün tipi taşınacak eğer gerektiren bir işlem olan, tatbik edildiği çubukları veya plastik ya da çelik bir ağ ile sağlanır.

HER ÜRÜN HIS KEMER.
Her yiyecek diğerinden farklıdır: bu ürün ve özellikleri her türlü adapte için tasarlanmıştır bandın varyasyonlar ve ağ tipleri uygulanır.

YÜKSEK GÜÇ BANT.
Sınırına bir direnç.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stay Connected

More Updates

Taşıma sistemleri fırın

Gıda endüstrisi için taşıma sistemleri görmek için buraya tıklayın. TECNOPOOL İHTİYAÇLARINIZA DOĞRU